İBAY Elektrostatik Toz Boya


Kusursuz Boyar

250 m2 kapalı alan, uluslararası standartlara uygun son teknoloji büyük boy fırınlar ve en kaliteli toz boya malzemeleri.

İBAY Toz Boya firması 2005 yılında sektörün öncülerinden 30 yıllık tecrübesi ile İbrahim Aydın tarafından kurulan, yurt içi ve yurt dışında prensiplerinden taviz vermeden başarılı işlere imza atana ve yaptığı işlerle ülkemize değer kazandıran İBAY Toz Boya sektöründe lider kuruluşlardan olup standardın üzerinde fırın ölçüleri ile her türlü toz boya işlemlerinize hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor.

Tesisimiz 250 m2 kapalı alana ve son teknoloji makine ve techizat sahiptir. Müşteri odaklı çalışma, tecrübeli kadro ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere en doğru hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Tesisimiz müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet verme alt yapısına sahiptir. Paketleme işlemlerini özel ambalajlama tekniği ile ürün teslimatını müşterilerimize deforme olmadan ulaştırıyoruz.


Elektrostatik Toz Boyama

Seçtiğiniz yüzey çeşidi ve rengini, ürününüzün kullanılacağı yere bağlı olarak önereceğimiz boya çeşidiyle boyayıp, teslim ediyoruz.

Paketleme

Ürünlerinizi boyama işlemleri bittikten sonra, depolama esnasında hasar görmemesi için poşet, karton, köpük, kauçuk ile paketlenir.

Teslimat

İstanbul'un her noktasına sevkiyat işlemleri için koordineli bir şekilde çalışıyor, ürünlerinizin size istediğiniz gibi erişmesini sağlıyoruz.