Ahşap Desen Transfer Kaplama

Ahşap Desen Transfer Kaplama

Ahşap desen transfer kaplama alüminyum üzerine ahşap desen görünümü vermekte kullanılan sublitex kağıt ve filmleri, gerek alüminyum gerekse levha malzeme üzerine uygulanmaktadır. Bu şekilde kaplanmış olan profil veya levha halindeki ürünler hem bina içi dekorasyon, hem de bina dışı mimari uygulamalarda (kompozit panel, sandviç panel, profil vb) kullanılır.

Ahşap desen kaplamanın yanı sıra her türlü değişik desen veya tasarım kaplamak mümkündür. Uygulamasını yapmış olduğumuz alüminyum profil veya alüminyum levha, uzun süre dayanıklı testlerden geçerek hizmetiniz sunulur .Firmamızda kullanılan malzemeler atmosferik şartlara ve güneşin ultraviyole UV ışınlarına dayanıklı, çevreci bir kaplama malzemesidir.

Ahşap Desen Transfer Kaplama Uygulaması

AB standartlarına uygundur ve %100 geri kazanım (recycling) mümkündür. Ahşap desen transfer kaplı ürünler gerek dayanıklılık gerekse görsel olarak çevreye zarar vermeden kullanımına büyük kolaylık sağlar. Ahşap desen transfer kaplama alüminyum profil, alüminyum levha, malzemelerin üzerine ahşap, mermer, granit gibi doğal malzeme görünümü verir. İsteğe göre , dizayn edilen yüzey görünümü texture, parlak ve mat olarak da uygulanır.

Hizmet verdiğimiz sektörler alüminyum profil ve alüminyum levha üretim fabrikaları, küpeşte, sineklik, pileli sineklik, pergole sistemleri, tente sistemleri, otomatik kapı sistemleri, cam balkon sistemleri açılır, kapanır tavan sistemleri.

Bu sistemlerden başka mobilya profilleri, reklam tabela profilleri, bölme ofis profilleri, cephe profilleri panjur profilleri, kepenk profilleri gibi ürünlerin, ahşap, mermer, granit veya istenilen özel bir diğer desen görünümü vererek hem uzun ömürlü hemde estetik bir görünüm kazandırır.

Bu uygulama aşamaları firmamıza gelen profiller 1 aşama olarak profile uygun yüzey işlemden geçtikten sonra 2 aşama polüretan transfer özelliğine sahip astar elektrostatik boya atılır 3 aşamada ahşap desen transfer kağıdı deneyimli ekibimiz tarafından kaplanarak sevkiyat için hazırlama aşamasına geçilir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda koruyucu bant,paketleme, ve sandıklama işlemi yapılarak sevki sağlanır.
Firmamızın ahşap desen transfer kaplama uygulamasında 15 yıllık deneyimi ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek adına kapasitesini 2 katına artırarak 8 saat 2 vardiya ile günlük 5 ile 7 ton arası uygulama işçiliği yapma imkanı sağlanmıştır.